انتصاب چند فرماندار و بخشدار در گیلان
انتصاب چند فرماندار و بخشدار در گیلان
سرپرست فرمانداری‌های شهرستان‌های آستانه اشرفیه و املش، مدیران کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و بانوان و خانواده، معاونان برخی از ادارات کل ستادی استانداری، معاونان فرمانداری‌های رشت، تالش، لنگرود و رضوانشهر و شماری از بخشداران منصوب شدند.

 

به گزارش بانانیوز از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع در احکام جداگانه‌ای یونس محمودی را به عنوان سرپرست فرمانداری آستانه اشرفیه، محمد رنجبر را به عنوان سرپرست فرمانداری املش، رحیم حیدری را به عنوان مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی و زهرا یعقوب نژاد را به عنوان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان منصوب کرد.
همچنین، سارنگ حسن‌پور به عنوان معاون اداره‌ی کل امنیتی و انتظامی، رجبعلی حسینی به عنوان معاون نظارت بر امور سرمایه‌گذاری روستاها و فرهاد براتی به عنوان معاون امور دهیاری‌ها و شوراهای دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، منصوب شده اند.
استاندار گیلان فریبرز سعیدی کیا را نیز به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری رشت، علی درمانی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی تالش، علیرضا مسچیان به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی لنگرود و شیرزاد روشن را به عنوان معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امورعمرانی فرمانداری رضوانشهر منصوب کرد.
همچنین طی احکام جداگانه‌یی، مانی زرشکی به عنوان بخشدار مرکزی رشت، سید رضا صفوی به عنوان بخشدار خشکبیجار شهرستان رشت، صفر شریفی به عنوان بخشدار اطاقور شهرستان لنگرود، مجید فخر رحیمیان به عنوان بخشدار چابکسر شهرستان رودسر، لیلا یاری به عنوان بخشدار اسالم شهرستان تالش و شهرام عباس‎زاده به عنوان بخشدار کرگانرود شهرستان تالش منصوب شدند.