ایرج ندیمی: فراموش نکنیم با دشمن خارجی روبه‌رو هستیم
ایرج ندیمی: فراموش نکنیم با دشمن خارجی روبه‌رو هستیم
نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز تب و تاب انتخابات به گرما نرسیده و این انتخابات نیازمند اقداماتی است که مسئولین امر نباید نسبت به آن بی‌توجه باشند.

به گزارش «تیترما» ایرج ندیمی نماینده‌ی سابق لاهیجان در گفت‌و گو با ایسنا، اظهار کرد: در انتخابات با چند پدیده رو به رو هستیم؛ پدیده‌ی ثبت‌نام تعداد زیادی از افراد غیر سرشناس سیاسی، اجتماعی و اقتصادی و کاهش حضور چهره‌های سرشناس از جمله آن است.
وی ادامه داد: ابتدا با بررسی این موضوع که عملکرد ما در دور گذشته‌ی مجلس چگونه بوده است، باید دید با چه رویکردی برای مجلس آینده می‌خواهیم امور را پیش ببریم.
ندیمی تاکید کرد: ما باید به پدیده‌ی مشارکت بها دهیم. فراموش نکنیم با دشمن خارجی رو به رو هستیم و در چنین شرایطی هرچه مشارکت بیش‌تر باشد، بیش‌تر مقابل دشمن می‌ایستیم.
وی خاطرنشان کرد: به دلیل مشکلات اقتصادی، اجتماعی و سیاسی مشارکت مردم کم است. برای افزایش مشارکت باید موضوعاتی را مد نظر قرار دهیم. در همین راستا از مجلس محترم خواهش می‌کنیم که بررسی بودجه را به بعد از انتخابات موکول نکند مردم باید پیش از انتخابات در جریان بودجه قرار گیرند.
ندیمی در پایان گفت: مردمی که انقلاب کردند، نیاز دارند تا امروز در آرامش باشند. در بخش عملکرد باید طوری عمل کنیم که آرامش مردم در همه حوزه‌های اقتصادی حفظ شود. هنوز تب و تاب انتخابات به گرما نرسیده و این انتخابات نیازمند اقداماتی که مسئولین امر نباید نسبت به آن بی‌توجه باشند.