شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ Saturday, 22 June , 2024
  • «وزیر سابق جهاد»؛ محکومیت قضایی برای مدعی اقتدار غذایی! 26 اردیبهشت 1403

    «وزیر سابق جهاد»؛ محکومیت قضایی برای مدعی اقتدار غذایی!

    ابراهیم رییسی هنگام معرفی سید جواد ساداتی‌نژاد به عنوان وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی با ستایش تخصص او ( آبخیزداری با گرایش هیدرولوژی از دانشگاه دولتی مسکو) در مقام بیان انتظار خود از او گفته بود: «بخش کشاورزی‌ وزارت جهاد کشاورزی خوب است اما بخش جهاد آن ضعیف است و آقای ساداتی‌نژاد باید جهاد آن را هم قوی کند!» طنز تلخی است که وزیر جهادِ دولت مدعی مدیریت جهادی به خاطر پرونده فساد ابتدا برکنار و بعد با حکم قضایی به سه سال زندان محکوم شود و البته کیست که نداند واکنش جامعه به محکومیت بر سر پرونده فساد اقتصادی با زندان به دلایل دیگر متفاوت است...

به رد‌ صلاحیت توصیه نکنید! 08 آبان 1402

رفتار ناپسند نماینده‌؛ محصول رد صلاحیت‌هاست به رد‌ صلاحیت توصیه نکنید!

«مسعود کشمیری» برای چندمین بار مُرد! 23 خرداد 1402

«مسعود کشمیری» برای چندمین بار مُرد!

طرح دوباره نام مسعود کشمیری عامل انفجار ۸ شهریور ۱۳۶۰ با انتشار خبر مرگ و البته تکذیب بعدی آن مجالی برای این پرسش هم هست که آیا نفوذ محدود به او و دو نفر دیگر بود یا ممکن است دیگرانی هم بوده باشند منتها به جای ترور و بمب‌گذاری و حذف اشخاص در پی آن که مسیر را به سوی دیگری سوق دهند؟

درگذشت دکتر عباس شیبانی 02 دی 1401
او که سیاست را با بازرگان شروع کرد و به احمدی‌نژاد رسید

درگذشت دکتر عباس شیبانی

در معرفی دکتر شیبانی اکتفا به عنوان عضو پیشین مجلس وشورای شهر گویا نیست. زیرا او را باید با سابقۀ محاکمه و محکومیت در دادگاه تاریخی سران نهضت آزادی در سال 42، عضویت در شورای انقلاب در سال 57، خبرگان قانون اساسی و البته وزارت نامربوط با تخصص کشاورزی در سال 58 و همچنین کاندیداتوری‌های صوری در رقابت با محمد علی رجایی و هاشمی رفسنجانی در سال های ۶۰ و ۶۸ و ناگاه همکاری با ائتلاف ناشناخته آبادگران در 20 سال قبل شناخت.

چرا انتخاب کردی؟ چرا قبول کردی؟ چرا رای دادی؟ 24 خرداد 1401
به بهانه استعفای وزیر کار

چرا انتخاب کردی؟ چرا قبول کردی؟ چرا رای دادی؟

می‌شود در خلوت کلاه خود را قاضی کرد و در جلوت به مقام بالادستی جواب منفی داد و گفت که من از پس چنین مسئولیتی بر نمی‌آیم، چون برای یک روز هم یک اداره کوچک را مدیریت نکردم چه برسد به وزارت کار.

یک یک مردم ایران هم «حق» دارند و هم «لیاقت» که حال دنیا را ببرند 04 اردیبهشت 1401
کوتاهِ سخن

یک یک مردم ایران هم «حق» دارند و هم «لیاقت» که حال دنیا را ببرند

کسانی که با سیاست های نادرست خود، مردم را حسرت به دل این موارد کرده اند، حق ندارند بیش از آنچه برای مردم عملاً منع کرده اند، برخوردار باشند.

چرا فقط صیانت از فضای مجازی؟! 04 اسفند 1400

چرا فقط صیانت از فضای مجازی؟!

ما شرمنده زحمات شبانه روزی شما هستیم، دست مریزاد! بابت صیانت اخیرتان در باب فضای مجازی واقعا ممنونیم. لطف و مرحمت شما را فراموش نمی کنیم. امیدواریم این طرح به بار بنشیند.