جمعه, ۳۰ مهر , ۱۴۰۰ Friday, 22 October , 2021
  • اسدالله عباسی باید بتواند بر مشکلات گیلان فایق آید ۲۸ مهر ۱۴۰۰

    یادداشت سردبیر
    اسدالله عباسی باید بتواند بر مشکلات گیلان فایق آید

    معیشت، اشتغال، زمین‌خواری، صدور پروانه‌های بی‎‌رویه برای ساخت و ساز، بحران محیط زیست، تخریب باغات چای، تغییر کاربری شالیزارها، پروژه‌های نیمه تمام و... از دیگر مواردی است که چشم‌انتظار اقدامات عملی و جدی استاندار جدید گیلان است.

تاکنون از سوی هیچ کشوری به رسمیت شناخته نشده است * ۰۵ شهریور ۱۴۰۰
4 وضعیت استثنایی در افغانستان

تاکنون از سوی هیچ کشوری به رسمیت شناخته نشده است *

شاید بتوان افغانستان را تنها کشور جهان دانست که هم اکنون رئیس ندارد. مشخص نیست عالی ترین مسوول یا مقام در این کشور کیست.

از فرهاد مجیدی حمایت کنید ۰۳ شهریور ۱۴۰۰
سخنی با هواداران استقلال

از فرهاد مجیدی حمایت کنید

«فرهاد مجیدی» در حال حاضر سرمربی استقلال است و همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، پاسخ‌گوی نتیجه‌ی «نیک و بد» او خواهد بود، پس بهتر است دور هرچه «انشعاب و انشقاق و تفرقه» را خط بکشند و همه‌ی گروه‌های طرفداری به این مربی فرصت بدهند تا اندیشه‌های‌اش را در استقلال پیاده کند.

تصویری که سفیر روسیه منتشر کرد ۲۳ مرداد ۱۴۰۰
پیام یک عکس

تصویری که سفیر روسیه منتشر کرد

سفیر تأملی می‌کند و می‌پرسد در رسیدن ما به باغ قلهک که مشکلی به وجود نمی‌آورد و گماشته با تأکید می‌گوید به‌هیچ‌وجه قربان. سفیر سری تکان می‌دهد و می‌گوید اشکالی ندارد بگذار هر‌چه می‌خواهند بگویند.

دردها زبان‌ام را جویده‌اند… ۲۱ مرداد ۱۴۰۰
معرفی مجموعه شعر "صدای تو را می‌بوسم «آفرینه‌ی مهرداد پیله‌ور»

دردها زبان‌ام را جویده‌اند…

پیله‌ور از گروهِ شاعران شهرستانی است که اگر قاطیِ پسرخاله‌های کافه‌نشین می‌شد، خیلی زود به شهرت بایسته و آزانگیزی می‌رسید.

کرونا آخرین جنگ تاریخ نیست ۱۵ مرداد ۱۴۰۰
دل‌نوشته‌ی یکی از پرسنل درمانی کشور؛

کرونا آخرین جنگ تاریخ نیست

پیرمرد و پیرزنی به آزمایشگاه محل کارم آمده بودند تا جواب آزمایش چند ماه پیش خود را از ما بگیرند تا به بیمه ارائه کنند. مشکل اینجا بود که آنها تست راپید انجام داده بودند اما اصرار می کردند که جواب پی سی آر صادر کنیم و هنگامی که با مخالفت ما مواجه شدند با پرخاش به ما حمله کردند و با تندی گفتند که شما به پشتوانه ما اینجا کار می کنید و حقوق می گیرید.