مجموعه‌رباعی «شکوفه خواهد خندید» منتشر شد
مجموعه‌رباعی «شکوفه خواهد خندید» منتشر شد
«شکوفه خواهد خندید» سروده‌ی «نسرین پورنقی باهوش» در انتشارات یانا- لنگرود منتشر شد.

نشر یانا+ نسرین پورنقی باهوش + شکوفه خواهد خندید

به گزارش تیترما؛ مدیر انتشارات یانا با اعلام این خبر گفت: مجموعه‌رباعی شکوفه خواهد خندید دومین اثر منتشر شده‌ی نسرین پورنقی باهوش از شاعران کلاسیک‌سرای لنگرودی است که در روزهای پایانی اردیبهشت ۱۴۰۳ روانه‌ی بازار نشر شده است.

«شکوفه خواهد خندید» حاوی بیش از ۲۰۰ قطعه رباعی با مضمون‌های عارفانه، عاشقانه، اجتماعی و.. است که در ۱۲۰ صفحه، قطع رقعی و جلد شومیز روانه‌ی بازار نشر شده است.

مدیر انتشارات یانا با برشمردن مشکلات چاپ نشر تسریع کرد: تمام تلاش‌مان را کرده‌ایم تا بهترین کیفیت را در بعد ویراستاری و چاپ در نظر بگیریم و در سریع‌ترین زمان ممکن آثار را به نویسندگان و شاعران تحویل دهیم.

«شکوفه خواهد خندید» با قیمت پشت جلد ۱۵۰ هزار تومان به علاقه‌مندان عرضه شده است.

نسرین پورنقی باهوش متولد ۱۳۵۰ در شهرستان لنگرود است و در همین شهر سکونت دارد.

مدیر انتشارات یانا هم‌چنین در گفت‌وگو با تیترما  اعلام کرد:  آماده‌ی قبول آثار همه‌ی نویسندگان و شاعران از سراسر کشور هستیم و قصد داریم از هنرمندان و نویسندگان جوان و نوقلم نیز حمایت‌های ویژه کنیم.

علاقه‌مندان جهت اطلاعات بیش‌تر می‌توانند با دفتر «نشر یانا» به شماره‌ی ۴۲۵۵۵۲۲۳-۰۱۳ یا با همراه ۵۵۹۹۴۰۴-۰۹۱۱ تماس بگیرند.

دفتر «انتشارات یانا» به نشانی: لنگرود- بلوار شهید بهشتی- کوی بسیج (سینمای سابق)- مجتمع اداری تجاری مولن‌روژ- طبقه‌ی اول- واحد ۱۴ آماده‌ی مراجعات حضوری  علاقه‌مندان است.

  • نویسنده : تحریریه
  • منبع خبر : اختصاصی