«اُسمار ویرا» در حد سرمربیگری پرسپولیس نیست
«اُسمار ویرا» در حد سرمربیگری پرسپولیس نیست
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: سرمربی برزیلی پرسپولیس فقط یک تمرین‌دهنده است و در قواره سرمربیگری نیست.

ضیا عربشاهی + اوسمار ویرا

به گزارش تبترما؛ ضیا عربشاهی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا در خصوص بازی این تیم برابر تراکتور تبریز اظهار داشت: تیم نمایش خوبی داشت و بازی بدی نبود، مخصوصا نسبت به بازی قبل که روی غرور علیرضا بیرانوند بازی را باختیم. در این بازی امید عالیشاه ستاره پرسپولیس بود و به عنوان بازیکن آزاد نقش پررنگی در این برد داشت.

وی افزود: با حضور عیسی آل‌کثیر روند تیم بهتر شد و و به گل رسیدیم. گل دوم نیز روی یک کار ترکیبی و خلاقیت بی‌نظیر ترابی به ثمر رسید و در نتیجه به یک پیروزی مهم برابر یکی از مدعیان به دست آمد.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص انتخاب اوسمار ویرا به عنوان سرمربی این تیم گفت: یک تیم مثل پرسپولیس برای قهرمانی نیاز به یک سرمربی بزرگ دارد که در اندازه و قواره این تیم باشد. این برد دلیل بر توانایی این مربی به عنوان سرمربی نیست. اوسمار فقط تمرین‌دهنده است نه سرمربی. او در قواره پرسپولیس نیست. سرمربی پرسپولیس باید مدیر نیز باشد. باشگاه ما افراد و بازیکنان بزرگی را دارد که لایق نشستن روی نیمکت این تیم هستند. اگر بنا باشد مربی خارجی بیاید باید سرمربی‌ای در حد پرسپولیس باشد و یک فرد لایق و توانا نیز از بازیکنان سابق و پیشکسوت پرسپولیس نیز در کنار چنین مربی کار کند.

عربشاهی خاطرنشان کرد: اوسمار کاری نکرده که بگویم بعد از باخت به آلومینیوم کار خاصی انجام داده تا تیم برابر تراکتور به پیروزی برسد. بازیکنان پرسپولیس مشخص هستند حالا نهایت با دو تغییر وارد زمین شوند. این بازیکنان زمان یحیی گل‌محمدی هم بودند. من شنیده‌ام حتی چند نفر می‌گویند کدام بازیکنان در زمین باشند. دقت کنید در این بازی به جای او مدیر تیم در کنار زمین بود. ما باید هرچه زودتر به فکر یک مربی خوب و بزرگ برای نیمکت پرسپولیس باشیم. باید کسی سرمربی تیم شود که از جنس پرسپولیس است مثل دهه شصتی‌ها که در این تیم بودند. کسی باشد که با هیچ کس تعارف نداشته باشد.

وی در پایان گفت: امیدوارم مدیریت باشگاه هرچه زودتر تصمیم درست و مهمی بگیرد. خوشبختانه استقلال نیز امتیاز از دست داده و ما با این برد به این تیم نزدیک شدیم. راه برای قهرمانی پرسپولیس هموار است و امیدوارم با یک تصمیم درست و منطقی بتوانیم شرایط خوبی را برای این تیم رقم بزنیم.

  • منبع خبر : ایرنا