«امیر تتلو» تحویل سیستم قضایی ایران شد+ عکس جدید
«امیر تتلو» تحویل سیستم قضایی ایران شد+ عکس جدید
امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو ( متولد 1366) خواننده و ترانه‌نویس ایرانی است. او در مرز بازرگان توسط پلیس ترکیه به مسوولان ایرانی تحویل داده شد.

امیرحسین مقصودلو + امیر تتلو

به گزارش تیترما عصر ایران به نقل از روابط‌عمومی دادگستری آذربایجان غربی؛ امیر حسین مقصودلو معروف به تتلو خواننده ایرانی به وسیله پلیس ترکیه تحویل ایران شد.

روابط عمومی دادگستری استان اذربایجان غربی نخبر داد امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو که چند سال اخیر در استانبول ترکیه زندگی می‌کرد، توسط پلیس ترکیه در مرز بازرگان تحویل ایران داده شد و با دستور قضایی بازداشت شد.

تتلو در ایران بازداشت شد

لحظاتی پس از بازداشت مقام قضایی در استان آذربایجان غربی در خصوص تحقیق از اتهامات انتسابی متهم را تفهیم اتهام و در جهت تکمیل تحقیقات تحویل ضابط قضایی داد.

خبرگزاری قوه قضائیه (میزان) نوشت: شکات خصوصی این خواننده غیرمجاز شکایت‌های متعددی در دستگاه قضایی علیه وی ثبت کرده بودند. مهم‌ترین شکات این فرد نوجوانان زیر ۱۸ سال و خانواده‌هایشان هستند.

امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو ( متولد ۱۳۶۶) خواننده و ترانه‌نویس ایرانی است که در چند سال اخیر در ترکیه زندگی می کرد. او در مرز بازرگان توسط پلیس ترکیه به مسوولان ایرانی تحویل داده شد.

  • منبع خبر : عصر ایران