میرشاد ماجدی برای مراسم سالگرد «سیروس قایقران» وارد گیلان شد
میرشاد ماجدی برای مراسم سالگرد «سیروس قایقران» وارد گیلان شد
میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال تاکید کرد تمام توان خود را برای بازسازی زیر ساخت‌های فوتبال در استان‌های کم برخوردار و به ویژه گیلان خواهم گذاشت.

 

به گزارش تیترما؛ میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال ایران برای شرکت در مراسم سالگرد زنده یاد سیروس قایقران و حضور در دیدار دوستانه ی پیشکسوتان سپیدرود و ملوان به گیلان سفر کرد.

بر اساس خبر  سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ساعاتی پیش میرشاد ماجدی که برای شرکت در مراسم یادبود سیروس قایقران وارد گیلان شد. در ابتدای ورود به استان به دیدار مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان رفت و مورد استقبال جهانبخش آرمان قرار گرفت.مدیرکل کل ورزش و جوانان در این دیدار ضمن خیر مقدم به ماجدی گفت: بسیار خرسندیم که فدراسیون فوتبال در دست یک فوتبالی افتاد، گیلان در حوزه فوتبال از لحاظ زیر ساخت ورزشی بسیار ضعیف است.

تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا از هر جا که بتوانیم کمک بگیریم و زیر ساخت استان را به جایگاه مطلوبی برسانیم. هم اکنون سکوی روبروی جایگاه انزلی رو به اتمام است و نور استادیوم انزلی نصب شده، نصب دکل ها و نور استادیوم پوریای ولی تالش هم به اتمام رسید در مدت بسیار کوتاهی نور استادیوم مجموعه ورزشی وحدت آستارا به اتمام می‌رسد. استادیوم عضدی رشت هم چمن مصنوعی آن برچیده شده و در حال شروع ساخت و استاندارد سازی آن هستیم.

آرمان اضافه کرد :استان گیلان استان صنعتی نیست اما دارای استعدادهای فراوانی است، ٣٠٪؜ ترکیب اصلی تیم ملی ایران گیلانی هستند.

وی اعلام آمادگی خود برای اهدای زمین مناسب برای ساخت ساختمان هیات فوتبال استان را اعلام کرد و از فدراسیون خواست تا کمک ویژه ای برای پروژه فوق انجام دهد.سید میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال در دیدار با جهانبخش آرمان مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت:بسیار خرسندم که در استان گیلان حضور دارم استان گیلان فوتبالیستهای بزرگی داشته و دارد که زنده یاد سیروس قایقران یکی از آنها بود که امروز به احترام این مرد بزرگ برای شرکت در سالگردش به گیلان آمدم.

سرپرست فدراسیون فوتبال افزود: تمام توان خود را برای بازسازی زیر ساخت های فوتبال در استانهای کم برخوردار و به ویژه گیلان خواهم گذاشت.

وی در مورد احداث ساختمان هیات فوتبال گیلان اشاره کرد :هیات فوتبال فوتبال نگین انگشتر فوتبال گیلان است و باید از لحاظ ساختمان و زیر ساخت در جایگاه خوبی باشد. من هم تمام توان خود را برای ساخت هیات فوتبال میگذارم و امیدوارم که گیلان را در فوتبال کشور در جایگاه واقعی ببینیم بنده هم از هیچ کمکی کوتاهی نخواهم کرد.