عادل کلاه‌کج: من کلاهبردار نیستم+ خبر تکمیلی
عادل کلاه‌کج: من کلاهبردار نیستم+ خبر تکمیلی
هموطنان درصورت شناسایی یا داشتن اطلاعاتی از متهمان این پرونده به دادستانی عمومی و انقلاب شهرستان رامهرمز و شعبه دوم بازپرسی دادسرای مذکور مراجعه کنند.

عادل کلاه کج

به گزارش تیترما؛ میزان نوشت: به منظور ضرورت تسریع در دستگیری متهمین یک پرونده کثیرالشاکی با موضوع تشکیل شبکه چند نفری کلاهبرداری و اخلال در نظام اقتصادی کشور تصاویر شش متهم پرونده با دستور قضایی جهت شناسایی و اعلام شکایت منتشر می‌شود.

بنابراین گزارش، به موجب پرونده مطروحه در شعبه دوم بازپرسی شهرستان رامهرمز ۶ نفر در یک پرونده متهم به تشکیل شبکه چند نفری کلاهبرداری با ۱۲۵۴ شاکی و اخلال در نظام اقتصادی کشور هستند و با توجه به ادله و مستندات موجود اتهام آن‌ها محرز و نظر به صدور ابلاغیه و همچنین صدور دستورات جلب و نیابت قضایی متواری بودن نامبردگان محرز شده است.

در دستور قضایی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رامهرمز آمده است از هموطنان درخواست می‌شود درصورت شناسایی یا داشتن اطلاعاتی از متهمان این پرونده به نام‌های مصطفی قلندری فرزند علی اصغر، آیناز قلندری فرزند مصطفی، آنا قلندری فرزند مصطفی، سولماز قلندری فرزند مصطفی، عادل کلاه کج فرزند محمد رضا و عبدالله کلاه کج فرزند محمدرضا به دادستانی عمومی و انقلاب شهرستان رامهرمز و شعبه دوم بازپرسی دادسرای مذکور مراجعه کنند.

کلاهبرداری عادل کلاه کج

کلاه‌کج: پرونده کلاهبرداری ربطی به من ندارد

بازیکن سابق پرسپولیس درباره حواشی مطرح شده پیرامون خودش واکنش نشان داد.

به گزارش “ورزش سه”، ظهر امروز قوه قضاییه در اطلاعیه ای اسامی ۶ نفر از متهمان یک پرونده کلاهبرداری را به همراه تصاویر آنها منتشر کرد. نکته عجیب حضور عادل کلاه‌کج بازیکن سابق پرسپولیس دربین این افراد بود.
این مساله در فضای مجازی بازتاب گسترده‌ای داشت و با وجود اخباری که پیرامون متواری بودن کلاه‌کج و سایر نفرات مذکور منتشر شد اما این ستاره سابق فوتبال با انتشار یک استوری سعی کرد به شایعات پاسخ بدهد.
کلاه کج با هشتگ «اهرم زور» در صفحه شخصی اش نوشت: «سلام خدمت همه دوستان، صحبت زیاد هست. من الان چندین ماهه درگیر این پرونده هستم که به من هیچ ارتباطی نداشت و ندارد. به شدت تکذیب می‌کنم. بنده سالم زندگی کردم و می‌کنم و به همین خاطر زیر بار حرف زور به هیچ عنوان نمی‌روم و نرفتم و نخواهم رفت. حتی به قیمت از دست دادن جونم باشد و در اولین فرصت همه حرف‌ها زده خواهد شد.»
او در پایان نوشته خود آورده است: «همتون عشقین حتی اونایی که دارن تیکه می‌پرونن.»
باید دید سرانجام این پرونده وحاشیه ای که برای کلاه‌کج پیش آمده چگونه خواهد شد.