دختر ۱۹ ساله فوتسالیست به دلیل ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

به گزارش تیترما، «الهام شیخی» دختر ۱۹ ساله‌ای که علاقه‌مند به فوتسال بوده و گاهی اوقات سر تمرین بازیکنان فوتسال در تیم دسته یک استان قم حضور می‌یافت، امروز به‌دلیل ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

خبرنگار ایرنا در این خصوص با «آمنه رسولی» نایب رییس زنان فوتبال قم به گفت‌وگو پرداخت.

رسولی در این خصوص، اظهار داشت: از صبح امروز به‌دلیل درگذشت شیخی پاسخ‌گوی رسانه‌های بسیاری بوده‌ام و از خانواده‌ی او چیزی در این زمینه که وی به‌دلیل شیوع کرونا درگذشته است، نشنیده‌ام. تنها سرپرست تیم به من گفت که او به خاطر کرونا درگذشته است.

رسولی افزود: از یک هفته گذشته وی سرمای شدید خورد و او را به بیمارستان بردند و گفتند که آزمایش کرونای شیخی مثبت بوده است. اکنون نمی‌دانم چرا همه چیز را به کرونا نسبت می‌دهند شاید او بیماری دیگری داشته است.

نایب رییس فوتسال زنان قم افزود: وی برخی مواقع بر سر تمرین تیم دسته یک استان قم در کنار «الهام باباطاهری» سرمربی این تیم تمرین می‌کرد، اما بازیکن تیم نبود و برخی او را با الهام شیخی فوتسالیست دیگر اشتباه گرفته‌اند.

رسولی ادامه داد: در برخی از خبرها شنیده‌ام که او را بازیکن تیم ملی نامیده‌اند در حالیکه شیخی عضو هیچ تیمی نبود. به خانواده وی از صمیم قلب تسلیت عرض می‌کنم و امیدوارم خداوند به آنان صبر دهد.