استوکس در دُبی خواب ماند
استوکس در دُبی خواب ماند
حاشیه‌های «آنتونی استوکس» مهاجم ایرلندی تمام شدنی نیست و با غیبت در تمرینات سرخ‌پوشان، حاشیه‌ی جدیدی را برای پرسپولیس در آستانه‌ی دیدار مهم برابر سپاهان کلید زده است.

به گزارش تیترما، «آنتونی استوکس» مهاجم فصل پیش تراکتورسازی تبریز در شرایطی ماه گذشته با قراردادی به مدت نیم فصل به پرسپولیس پیوست که حضور این بازیکن در تراکتور با حواشی زیادی همراه بود و به نوعی می‌توان گفت که او به عنوان یک بازیکن پر حاشیه به پرسپولیس آمده است.

استوکس در ۳ دیدار اخیر که برای پرسپولیس به میدان رفته نتوانست باری از روی دوش تیم یحیی بردارد؛ اما با این حال عملکرد او در کارهای هجومی به شکلی بود که این امیدواری را ایجاد کرده که بتواند در ادامه‌ی فصل به مهره‌ی موثری برای پرسپولیس تبدیل شود.

این بازیکن در دیدار برابر استقلال و الدحیل در شرایطی که به عنوان بازیکن تعویضی به زمین آمده بود، عملکرد خوبی داشت اما برابر الشارجه نتوانست عملکرد خوبی را از خود ارائه دهد و تنبلی او در زمین موجب شد تا او با انتقاداتی مواجه شود.

با این حال کاروان تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی به تهران بازگشت که ۲ پرسپولیسی در این سفر غایب بودند. «آنتونی استوکس» و «یحیی گل‌محمدی» سرمربی تیم.

گل‌محمدی همان شب به تهران بازگشت تا از فردای آن روز تمرین تیمش را زیر نظر بگیرد اما استوکس با هماهنگی کادر فنی یک روز مرخصی گرفت.

به گزارش ایرنا، «یحیی گل‌محمدی» با مرخصی این بازیکن موافقت کرد اما او در تمرین روز جمعه هم غایب بود، مسئله‌ای که با عصبانیت سرمربی تیم همراه بود. نکته‌ی جالب، علت غیبت این بازیکن بود که او عنوان کرده بود خواب مانده و به پرواز نرسیده است.

در قرارداد ابتدایی که با این بازیکن بسته شده بود، این نوع بی انضباطی‌ها پیش‌بینی شده و بندهای لازم در قرارداد این بازیکن گنجانده شده بود.

طبق بندهای در نظر گرفته شده کم‌تر از ۱۰ درصد قرارداد جریمه برای هر غیبت غیر موجه در تمرین و حدود ۲۵ درصد قرارداد جریمه برای هر غیبت غیر موجه در هر مسابقه در نظر گرفته شده است.

حاشیه‌ها و دردسرهای استوکس مهاجم سلتیک و آرسنال به گونه‌ای است که مطرح‌ترین رسانه‌های بریتانیا نیز به آن می‌پردازند.

تیم فوتبال پرسپولیس فردا یکشنبه در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۶:۱۵ در اصفهان به مصاف سپاهان خواهد رفت و به نظر نمی‌رسد که این بازیکن شانسی برای حضور در فهرست پرسپولیس در این مسابقه حساس داشته باشد. بدین ترتیب باید این بازیکن انتظار جریمه سنگین را داشته باشد.