ناکامی شهرخودرو مقابل پاختاکور ازبکستان
ناکامی شهرخودرو مقابل پاختاکور ازبکستان
تیم فوتبال شهر خودرو در دومین دیدار خود در مرحله‌ی گروهی لیگ قهرمانان آسیا برابر پاختاکور ازبکستان با نتیجه‌ی سه بر صفر مغلوب پاختاکور ازبکستان شد.

به گزارش تیترما به نقل از ایرنا، شهر خودرو که اولین حضورش در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه می‌کند امروز در دومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف پاختاکور ازبکستان رفت. این دیدار در ورزشگاه مرکزی پاختاکور برگزار شد.

شهر خودرو که در اولین بازی خود مقابل تیم الهلال عربستان شکست خورده بود به دنبال پیروزی در این جدال بود تا شانس‌هایش را برای صعود زنده نگه دارد اما نتوانست عملکرد خوبی را در این جدال به نمایش بگذارد و در پایان با نتیجه سه بر صفر شکست خورد.

ایگور سرگیف (۲) و سرزود آزاموف گلزنان پاختاکور در این بازی بودند.

شهر خودرو به عنوان یکی از چهار نماینده ایران در این دوره از لیگ قهرمانان آسیا در گروه دوم با تیم‌های الهلال عربستان، پاختاکور ازبکستان و الشباب الاهلی امارات هم‌ گروه است.

ترکیب شهر خودرو ایران:

سیدمهدی رحمتی، علی نعمتی، فرشاد فرجی، محمد قاضی، اکبر صادقی، محمدرضا خلعتبری، روح‌الله سیف‌اللهی، میلاد سرلک، حسن جعفری، سعید صادقی و حسین مرادمند

سرمربی: مجتبی سرآسیایی

ترکیب پاختاکور ازبکستان:

سیانوف، علیجانوف، ایگور کریمتس، آگزاموف، صیفیه، هامروبکوف، صبیرهوجئوف، خامداموف، دراگان سران، جلال الدین ماشاریپوف و ایگور سرگیف

سرمربی: شوتا آرولادزه