بازدید وزیر بهداشت از قرنطینه‌ی دانشجویان
بازدید وزیر بهداشت از قرنطینه‌ی دانشجویان
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت از بازدید وزیر بهداشت از محل قرنطینه‌ی دانشجویان ایرانی در حومه‌ی شهر تهران خبر داد.

به گزارش تیترما، دکتر کیانوش جهانپور در گفت‌وگو با ایسنا،‌ با اشاره به بازدید امروز وزیر بهداشت از محل قرنطینه‌ی دانشجویان ایرانی که از چین بازگشته‌اند، گفت: امروز پیش از ظهر (۱۷بهمن) وزیر بهداشت در محل اسکان دانشجویان حضور یافت و به همراه معاون بهداشت و رییس سازمان اورژانس از این دانشجویان بازدید کرد و با آن‌ها هم صحبت شد.

وی افزود: در این بازدید علاوه بر بررسی خدمات ارائه شده در این مرکز، به تیم‌های مختلف بهداشتی حاضر در محل از جمله تیم‌های بهداشت محیط، تیم‌های اورژانس، تیم مبارزه با بیماری‌ها و…  توصیه‌هایی کرد.

جهانپور ادامه داد: یکی از تاکیدات وزیر بهداشت مهیا بودن امکانات رفاهی مناسب برای دانشجویان و بویژه توجه به وضعیت بهداشت روان این افراد بود.

روز گذشته ۵۶ دانشجوی ایرانی مقیم چین ، که اخیرا نوعی از ویروس کرونا در آن شایع شده، به ایران بازگشتند. با تمهیدات وزارت بهداشت این دانشجویان برای گذراندن دوره‌ی قرنطینه ۱۴ روزه به محلی منتقل شدند تا در حضور پزشکان، تحت نظر باشند.