علی‌رغم این‌که اعلام شده بود آیین پایانی جشنواره‌ی شعر فجر در زاهدان برگزار می‌شود، دو روز مانده به این مراسم خبری از اطلاع‌رسانی در باره‎ی چگونگی برگزاری نیست.

به گزارش تیترما، دبیرخانه چهاردهمین دوره جشنواره شعر فجر در خبری به رسانه‌ها اعلام کرده آیین پایانی چهاردهمین جشنواره‌ی بین‌المللی شعر فجر، عصر شنبه ۱۲ بهمن در شهر زاهدان برگزار می‌شود.

این تصمیم که برای حمایت و همدردی با سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان گرفته شده، با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و محسن جوادی، معاون امور فرهنگی این وزارتخانه، مدیران استان سیستان و بلوچستان، دبیران علمی و اجرایی جشنواره، جمعی از اعضای هیأت علمی و داوران این رویداد ادبی و دوستداران ادبیات و اهالی فرهنگ عملی می‌شود.

قرار است در این مراسم، برگزیدگان بخش‌های «شعر بزرگسال»، «شعر کودک و نوجوان»، «درباره شعر» و همچنین «بخش ویژه شعر جوان» معرفی شوند که تا زمان تنطیم این گزارش هنوز نامزدهای این بخش‌ها معرفی نشده‌اند.

همچنین طبق روال معمول، نشست رسانه‌ای نیز برای این رویداد که تنها و مهمترین رویداد ملی حوزه شعر کشور به شمار می‌رود، برگزار نشده است. از سوی دیگر سعید بیابانکی دبیر این دوره از جشنواره نیز تاکنون از ارائه هر توضیحی درباره روند این رویداد به رسانه‌ها خودداری کرده است.

  • منبع خبر : مهر