قاتل پرسپولیس حذف شد
قاتل پرسپولیس حذف شد
مرحله‌ی نهایی پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق به اتمام رسید و در مهم‌ترین دیدار، تیم کاشیما آنتلرز ژاپن مقابل حریف استرالیایی خود باخت و حذف شد.

به گزارش تیترما، مرحله‌ی سوم و نهایی پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا امروز با انجام ۳ دیدار در منطقه‌ی شرق به اتمام رسید که ماحصل آن صعود یک تیم کره‌ای، یک تیم ژاپنی و یک تیم استرالیایی بود.

تیم اف‌سی‌سئول کره جنوبی در خانه به مصاف کِداح مالزی رفت و موفق شد با نتیجه ۴ بر یک به برتری برسد. چو یونگ پارک، پارک دونگ جین، اوسمار باربا و ایکرام آلیبائف برای تیم میزبان و اوسمار باربا (گل به خودی) برای نماینده‌ی مالزی گلزنی کردند.

در دیگر بازی حساس امروز تیم اف‌سی‌توکیو ژاپن موفق شد در خانه با ۲ گل از سد سرس نگروس فیلیپین بگذرد و به مرحله‌ی گروهی صعود کند. سی مورویا و آدایلتون برای توکیو گلزنی کردند.

در نهایت کاشیما آنتلرز ژاپن که در سال ۲۰۱۸ توانسته بود پرسپولیس ایران را در فینال شکست دهد در دیداری عجیب در خانه‌ی خود با یک گل به ملبورن ویکتوری باخت و از صعود به مرحله گروهی بازماند. اندرو نبوت زننده تک گل این مسابقه بود.

پیش از این تیم شانگهای SIPG چین نیز به مرحله گروهی رسیده بود تا به این ترتیب تکلیف ۱۶ تیم منطقه شرق مشخص شود. از ساعتی دیگر مسابقات پلی‌آف منطقه غرب آغاز می‌شود.

 

  • منبع خبر : ایرنا