رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان با اشاره به برخورد قاطع و قانونی با واحدهایی که اقدام به فروش لباس‌های نامتعارف می‌کنند، ازپلمپ 51 واحد صنفی متخلف در پی اجرای طرح بازدید و کنترل واحدهای صنفی فروش پوشاک مردانه و زنانه در شهر اصفهان خبر داد.

به گزارش تیترما از  پایگاه خبری پلیس، محمدحسن اسماعیلی اظهار داشت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با واحدهایی که اقدام به فروش لباس‌های نامتعارف می‌کنند، طرح ویژه بازدید و کنترل واحدهای صنفی فروش پوشاک مردانه و زنانه توسط مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در شهر اصفهان به اجرا گذاشته شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان اظهار داشت: در این طرح مأموران از ۶۹۴ واحد صنفی بازدید کردند که در پایان تعداد ۵۱ واحد صنفی متخلف شناسایی و با دستور مقام قضائی نسبت به پلمپ و جلوگیری از ادامه فعالیت آنان اقدام شد.

وی از صدور اخطاریه پلمپ برای ۷۷ واحد صنفی دیگر خبر داد و اظهار داشت: از متصدیان ۱۱۰ واحد صنفی دیگر نیز تعهد کتبی اخذ شد که در صورت عدم رعایت موارد مربوطه در موعد تعیین شده با آنان نیز برابر قانون برخورد خواهد شد.

اسماعیلی، نداشتن پروانه کسب، عدم رعایت موازین اخلاقی، بدپوششی متصدیان فروش، فروش لباس‌های نامتعارف و وضع نامناسب مانکن‌ها و نامناسب بودن اتاق پرو را برخی از تخلفات در حوزه واحدهای صنفی پوشاک عنوان کرد و گفت: این‌گونه برنامه‌ها و اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس به طور مداوم و مستمر در دستور کار مأموران است و از عموم شهروندان نیز می‌خواهیم، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.