خطیر: با وکیل استراماچونی در دوحه مذاکره کردیم
خطیر: با وکیل استراماچونی در دوحه مذاکره کردیم
معاون سابق باشگاه استقلال و عضو تیم مذاکره کننده با استراماچونی گفت: ما با وکیل استراماچونی در دوحه مذاکره کرده ایم و شخصی که در دبی حضور داشت، مدیر برنامه‌های او بود.

به گزارش تیترما، علی خطیر بامداد پنجشنبه با اظهار تعجب از مصاحبه‌ی استراماچونی، در گفت‌وگو با ایرنا اظهار کرد: طبق دعوتی که مدیر برنامه‌های آقای استراماچونی انجام داده بود، همراه با آقایان خلیل‌زاده، رحمان رضایی و وکیل باشگاه به دوحه رفتیم و با ماتزیلی، وکیل آقای استراماچونی مذاکره کردیم.

وی افزود: تلاش ما، وکیل آقای استراماچونی و پاستورلا، مدیربرنامه های استراماچونی، حل مشکل بین باشگاه استقلال و سرمربی ایتالیایی این باشگاه بود که متأسفانه انجام نشد.

خطیر تصریح کرد: من از زحمات آقای استراماچونی برای باشگاه استقلال تشکر می‌کنم و دوست داشتم برای بازگشت او به استقلال کمک کنم که متأسفانه نتیجه نداد. متأسفانه زور سوءتفاهم‌ها، از زور اراده‌ی ما برای ادامه‌ی همکاری بیش‌تر بود؛ البته هم ماتزیلی که در دوحه حضور داشت و هم پاستورلو که از دبی با ما در ارتباط بود، واقعاً تلاش کردند به نتیجه‌ی مثبت برسیم.

خطیر تأکید کرد: اگر طرفین نمی‌توانند با هم به همکاری ادامه بدهند، به احترام هواداران استقلال، دوستانه به همکاری پایان بدهند.

در این باره بخوانید
استراماچونی: هیچ مذاکره‌یی با وکلای من در دوحه در جریان نبود