نام نامزدهای تایید صلاحیت‌شده دهه‌ی دوم بهمن اعلام می‌شود
نام نامزدهای تایید صلاحیت‌شده دهه‌ی دوم بهمن اعلام می‌شود
سخن‎گوی شورای نگهبان درباره‌ی زمان اعلام اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: در دهه‌ی دوم بهمن اسامی قطعی اعلام می‌شود، که پس از آن تبلیغات انتخاباتی شروع خواهد شد.

به گزارش تیترما، «عباسعلی کدخدایی» سخن‌گوی شورای نگهبان، در حاشیه‌ی مراسم سالگرد ارتحال علی اکبر پرورش، در جمع خبرنگاران در خصوص مبحث تایید صلاحیت نامزدهای یازدهمین دوره‌ی انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: احتمالاً تا دهه‌ی دوم دی ماه یعنی ۲۰ یا ۲۱ دی نتایج هیئت مرکزی و هیئت های استانی را اعلام می‌کنیم و بعد از آن هم برای دریافت شکایات و اعتراضات داوطلبینی که صلاحیت آن‌ها تایید نشده در دو مرحله فرصت وجود خواهد داشت.

وی افزود: در دهه‌ی دوم بهمن هم اسامی قطعی اعلام می‌شود، که پس از آن تبلیغات انتخاباتی شروع می‌شود.

کدخدایی در پاسخ به سوالی درباره ‌دیدار برخی چهره های اصلاح طلب با اعضای شورای نگهبان خاطر نشان کرد: شورای نگهبان برای هر پیشنهاد نظر و انتقادی گوش شنوا دارد. اگر کسی نکته‌یی دارد و راهنمایی‌‌یی به نظرش می‌رسد می‌تواند به ما مراجعه کند و ما این جلسات را همیشه داشتیم و باز هم خواهیم داشت و از این جهت ابایی نداریم؛ اما انتظار داریم که اگر مطالب را دریافت می‌کنند و توضیحات ما را می‌شنوند، بر اساس آن توضیحات، در بیرون مسئله را منعکس کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: ما تمام هم و غم مان را می‌گذاریم که با دقت بیشتر موضوع را بررسی کنیم و ملاک و معیار ما فقط قانون است.

  • منبع خبر : ایرنا