گابریل کالدرون: دوست دارند که من بروم، خیلی دروغ می‌گویند
گابریل کالدرون: دوست دارند که من بروم، خیلی دروغ می‌گویند
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دوست دارند که من بروم، اما من می‌خواهم ادامه بدهم و این کار سخت را در پرسپولیس که شروع کرده‌ام را به پایان برسانم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، گابریل کالدرون در نشست خبری پیش از بازی با نساجی اظهار داشت: برای ما هر بازی یک فینال است. همه بازی ها سخت است و همه می خواهند پیروز شوند. ما با تواضع و جدیت همیشگی بازی خواهیم کرد و می خواهیم نیم فصل را با برد تمام کنیم. همانطور که در ابتدای فصل با برد شروع کردیم.
وی در مورد اینکه برخی از مدیران باشگاه ظاهرا در قرارداد شما تغییراتی ایجاد کرده اند، گفت: این اتفاق مربوط به ۶ ماه پیش است و نمی خواهم اکنون در موردش حرف بزنم، تمرکزم روی بازی فرداست و به این موضوع الان فکر نمی کنم.
سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه از نتایج تیم در نیم فصل اول راضی هستید یا نه گفت: از شرایطی که امروز داریم، خیلی راضی ام. شما شاهد بودید که در این ۶ ماه چقدر سختی کشیدیم و در کنار هم بودیم. برخی سختی ها طبیعی بود و برخی از آنها نرمال نبود. خوشحالم که جای مربی آمدم که ۴ سال در پرسپولیس حضور داشته و در این تیم موفقیت های زیادی کسب کرده است. فلسفه جدیدی می خواهم در تیم اجرا کنیم و این مساله نیاز به زمان دارد.
کالدرون ادامه داد: این کار خیلی سخت‌تر از آن است که شما در تیمی باشید که نتایج خوبی نگرفته اما من به تیمی آمدم که مربی‌اش ۷ جام آورده و مسئولیت را برایم سخت‌تر می‌کند. من می‌خواهم فلسفه جدیدی را انخاب کنم این کار آسان نیست و می‌خواهم طرز فکرم را به بازیکنانم منتقل کنم. در مسیر جدیدی هستیم، رابطه خوبی بین من و بازیکنان وجود دارد و از این بابت خوشحالم. هدف من هم همان هدف مربیان گذشته است که آن هم بردن جام است.
وی تصریح کرد: سعی می‌کنیم که فلسفه جدیدم را با متد متفاوت به بازیکنان منتقل کنم. همانطور که گفتم دوست دارم بازیکنانم را که جام قهرمانی آوردند، با آنها چهارمین جام قهرمانی را به دست آوریم.
وی در مورد اینکه هواداران به صحبت‌هایی که مربوط به جدایی از تیم بود نگران شدند، گفت: متأسفانه کسانی هستند که در داخل باشگاه حقیقت را بیان نمی‌کنند من در این ۶ ماه حرفی نزدم و سکوت کردم و می‌خواستم کارم را ادامه بدهم و روی هدف‌مان متمرکز باشیم. همیشه اولویت من ایجاد تیم جدید بوده به همین خاطر در مورد مسائل شخصی حرفی نزده‌ام. اما کسانی که در باشگاه هستند حقایق را بیان نمی‌کنند، اما من فقط روی کارم و هدفم تمرکز کرده‌ام آنها می‌خواهند تمرکزم را به هم بزنند ما اکنون در بالای جدول هستیم اما برخی کارهایی می‌کنند که می‌خواهند آرامشم را به هم بزنند.
وی افزود: بعد از بازی در مورد این مسائل بیشتر حرف می‌زنم. اکنون به دنبال ۳ امتیاز بازی فردا هستیم. فردا هم یک فینال برای ما است، این موضوع را مطرح کردم چون کسانی دوست ندارند که من بمانم. ۶ ماه تلاش کردم تا آرامش و ثبات در باشگاه ایجاد شود و اکنون به این هدف رسیدیم اما نمی‌پذیرم که حقیقت را بیان نکنند و باعث عدم رضایتم شوند زیرا کسانی دوست دارند که من بروم، اما من می‌خواهم ادامه بدهم و این کار سخت را در پرسپولیس که شروع کرده‌ام را به پایان برسانم اما شرایطم را مطرح می‌کنم.
سرمربی پرسپولیس تأکید کرد: بهترین هواداران را داریم و نیاز داریم که برای بازی‌های آینده‌مان بازیکنان جدیدی هم به تیم اضافه کنیم نیاز به سازماندهی متفاوت داریم. فردا بعد از بازی در این مورد بیشتر صحبت می‌کنم. برخی می‌خواهند آرامش‌ام را از بین ببرند اما من با وجود آنکه ناراحتم، ولی آرامش دارم. بازیکنان هم به اندازه من انگیزه دارند که فردا برنده شوند. می‌خواهیم خوشحالی خوبی را به هواداران تقدیم کنیم. امسال به جز دربی بیشتر در خارج از خانه به پیروزی رسیدیم. فردا می‌خواهیم یک جشن در خانه بگیریم. به تیم حریف احترام می‌گذارم تیم خوبی است اما می‌خواهیم هواداران را با شادی به خانه برگردانیم.
کالدرون در مورد اینکه ظاهراً صفحه اینستاگرامش متعلق به خود او نیست،‌گفت: این صفحه شخصی خودم است خودم و پسرم آن را کنترل می‌کنیم، هیچ کس دیگر به آن دسترسی ندارد. خیلی دروغ گفته می‌شود. من فکر کنم این هم یکی از دروغ‌های دیگر است که گفته می‌شود برخی نمی‌خواهند که من با هواداران ارتباط مستقیم داشته باشم، اصلا از این کار خوشم نمی‌آید. من می‌خواهم با هواداران ارتباط مستقیم داشته باشم، هیچ کس به جز خودم در صفحه شخصی‌ام دخالتی ندارد. از هواداران می‌خواهم که من را فالو کنند و مطالب را در آنجا بیان کنند. باعث تأسف است که کسانی می‌گویند این صفحه را شخص دیگری کنترل می‌کنند، این هم یک دروغ دیگر است.
وی در مورد اینکه منظور او انصاری‌فرد یا هیأت مدیره است گفت: فردا در این مورد بیشتر صحبت خواهم کرد.