پیست اسکی بین‌المللی دیزین به عنوان بزرگ‌ترین و پهناورترین پیست اسکی ایران، از روز یکشنبه اول دی‌ماه ٩٨ فعالیت خود را آغاز می‌کند.

به گزارش تیترما، با فراهم شدن شرایط مناسب و با تصمیم کارشناسان فنی پیست اسکی بین‌المللی دیزین، مقرر شد تا پیست اسکی بین‌المللی دیزین بزرگ‌ترین و پهناورترین پیست اسکی ایران از روز یکشنبه اول دی‌ماه ٩٨ فعالیت خود را آغاز نماید.

بر اساس گزارش خبرگزاری فارس، تا پیش از اعلام بازگشایی رسمی پیست اسکی بین‌المللی دیزین، قیمت بلیت اسکی‌‌باز برای استفاده در روزهای شنبه تا چهارشنبه ۱٢۰ هزار تومان و برای استفاده در روزهای پنجشنبه، جمعه و روزهای تعطیل ۱۵۰ هزار تومان است.

هم‌چنین تا پیش از اعلام بازگشایی رسمی پیست، قیمت بلیت اسکی‌‌باز برای گروه سنی زیر ۱۲ سال جهت استفاده در تمامی روزهای هفته ٨۰ هزار تومان تعیین شده است.

قیمت بلیت گردشگر(استفاده از تله‌کابین) نیز تا پیش از اعلام بازگشایی رسمی پیست، برای تمامی روزهای هفته ۵۰ هزار تومان خواهد بود.

در حال حاضر هر دو مسیر شمشک به دیزین (پارکینگ بالا) و جاده چالوس (پارکینگ پایین) به صورت کامل باز است و مشکلی برای تردد مراجعه‌کنندگان گرامی به پیست اسکی بین‌المللی دیزین وجود ندارد.