«بهتاش» دروازه‌بان می‌شود
«بهتاش» دروازه‌بان می‌شود
کارگردان مجموعه‌ی تلویزیونی «پایتخت» گفت: ما بهبود را زنده کردیم و اتفاقا از شاخ آفریقا پیدا می‌شود و به قصه برمی‌گردد.

آخرین اخبار از «پایتخت 6»| «بهتاش» دروازه‌بان می‌شود/ بازگشت «بهبود» از شاخ آفریقا

به گزارش تیترما، سیروس مقدم اعلام کرد: در فصل جدید پایتخت کاراکتر «بابا پنجعلی» حذف می‌شود و مقدم درباره‌ی این حذف شخصیت گفت: پنجعلی تمام خصوصیات و ویژگی‌هایی که داشت را در پنج فصل استفاده کردیم و چون آلزایمر داشت و تحلیل رفته بود دیگر کاری برای شخصیت نمی‌شد کرد، اما ما کماکان در فصل ۶ هم برای او قصه پردازی را داریم.

این کارگردان درباره ویژگی فصل جدید و بازگشت مهران احمدی گفت: اگر درباره شگفتی جدید بخواهم بگویم همان چیزی است که خبری شده ؛ یعنی بازگشت بهبود به قصه! ما بهبود را زنده کردیم و اتفاقا از شاخ آفریقا پیدا می‌شود و به قصه برمی‌گردد.

به گزارش فارس، سیروس مقدم در گفت‌وگو با برنامه‌ی «صحنه» برای اولین بار تلویحا اشاره داشت که بهرام افشاری در فصل جدید دروازه بانی را با شخصیتی که عهده دار آن است تجربه میکند و اضافه کرد: بهرام افشاری (بهتاش) در فصل جدید پررنگ‌تر می‌شود و در واقع یکی از نقش‌های کلیدی سریال را برعهده دارد و به خاطر فیزیک و قد و قامتش، محسن تنابنده یک کار جدیدی برای او خلق کرده که با کلاه پیترچکی در تست گریم دیدید و به بهانه این موقعیت، مخاطب وارد فضاهای جدیدی در قصه و روایت می‌شود که کار را بسیار دیدنی می‌کند.