میانگین امتیاز هیچ تیمی بالاتر از ما نیست
میانگین امتیاز هیچ تیمی بالاتر از ما نیست
شجاع خلیل‌زاده درباره برد مقابل گل‌گهر گفت: «قبل از هر چیز من باید از هوادارانی تشکر کنم که با وجود سرمای هوا و مشکلات اقتصادی که داشتند، به ورزشگاه آمدند تا از تیم خودشان حمایت کنند. ما هم تمام تلاش خودمان را کردیم تا خوشحال از ورزشگاه بروند و درست گفتید که روز سختی داشتیم.

شجاع خلیل‌زاده درباره برد مقابل گل‌گهر گفت: «قبل از هر چیز من باید از هوادارانی تشکر کنم که با وجود سرمای هوا و مشکلات اقتصادی که داشتند، به ورزشگاه آمدند تا از تیم خودشان حمایت کنند. ما هم تمام تلاش خودمان را کردیم تا خوشحال از ورزشگاه بروند و درست گفتید که روز سختی داشتیم. در کل بازی آسان هم نداریم. گل‌گهر آمده بود تا با یک امتیاز از بازی خارج شود. از طرفی متوقف کردن قهرمان چند ساله برای آنها انگیزه زیادی ایجاد کرده بود. خدا را شکر که توانستیم این بازی را به سود خودمان پایان بدهیم. کم‌کم در حال بالا رفتن در جدول هستیم و ان‌شاءالله به نقطه‌ای می‌رسیم که حق ما است.»
پرسپولیس حالا شانس قهرمانی نیم فصل را هم دارد اما خلیل‌زاده می‌گوید: «ما دنبال قهرمانی نیم فصل نیستیم، قهرمانی آخر فصل را می‌خواهیم. جام را به ما بدهند، کافی است، از لیگ برتر چیز دیگری نمی‌خواهیم. البته الان هم در میانگین امتیاز، هیچ تیمی بالاتر از ما نیست فقط یک تیم میانگین با ما برابر است. امیدواریم و تمام تلاش خودمان را هم انجام می‌دهیم که با حمایت هواداران چه در تهران و چه بیرون از تهران، در هفته‌های آینده به جایگاه واقعی خودمان که صدر جدول است، برسیم.»
شجاع درباره قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا هم می‌گوید: «قطعاً گروه ما گروه مرگ است، چون پرسپولیس در آن حضور دارد. حریفان ما هم چنین نگاهی دارند. قطعاً کار سنگینی را در پیش داریم. الان اگر میانگین امتیاز را در نظر بگیریم فقط به خاطر تفاضل گل در صدر نیستیم. دو تیم دیگر صدرنشین‌های لیگ‌های خودشان هستند. نماینده عربستان هم که یک امتیاز با صدر فاصله دارد. گروه ما سطح خیلی بالایی دارد ولی مصمم هستیم با حمایت هواداران صعود کنیم.»
در چند سال اخیر به گواه کارشناسان و آمار، شجاع از بهترین مدافعان فوتبال ایران بوده که قهرمانی‌های مکرر داشته ولی درهای تیم ملی هنوز به روی او بسته است. خلیل‌زاده بالاخره به این سؤال جواب می‌دهد: «فعلاً باید منتظر بمانیم سرمربی تیم ملی زودتر انتخاب شود. من در زمان آقای کی‌روش خوب کار کردم و دعوت نشدم. در زمان آقای ویلموتس بهتر کار کردم، باز هم دعوت نشدم. به نظر او اصلاً بازی‌های لیگ را هم دنبال نمی‌کرد، نمی‌دانم در آینده چه می‌شود. برای سرمربی هر که باشد و برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم با صعود به جام جهانی، مردم شاد شوند، چه با من و چه بدون من. من هم تا سر حد جانم برای پرسپولیس بازی می‌کنم. وظیفه خودم را برای تیمی که دوستش دارم انجام می‌دهم، امیدوارم عملکردم باعث شود به تیم ملی هم دعوت بشوم.»

  • منبع خبر : ایران ورزشی