قلعه‌نویی: جزو گزینه‌های نیمکت تیم ملی نیستم
قلعه‌نویی: جزو گزینه‌های نیمکت تیم ملی نیستم
امیر قلعه‌نویی سرمربی سپاهان اصفهان اعلام کرد گزینه‌ی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران نیست و برای هر کس روی آن بنشیند، آرزوی موفقیت می‌کند.

 

 

به گزارش تیترما، سرمربی سپاهان درباره‌ی وضعیت نامناسب نیمکت تیم ملی فوتبال ایران گفت: من نباید صحبت کنم زیرا نه پیشکسوت هستم نه باتجربه، باید دعا کنیم تیم ملی امید به المپیک و بزرگسالان هم به جام جهانی بروند. شکست از عراق و بحرین هدیه‌ی خدا بود و باید از آن استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: من جزو گزینه‌های هدایت تیم ملی نیستم؛ اما برای هر کسی که سرمربی شود، آرزوی موفقیت می‌کنم. دوستان به خاطر مصاحبه یک سال و نیم قبل، با من ضدیت شدیدی دارند و من را جزو گزینه‌های مربیگری این تیم در نظر ندارند.

قلعه‌نویی درباره‌ی اشکالات فدراسیون فوتبال هم اظهار کرد: در مملکت ما، برنامه‌محوری موضوع مهمی نیست. تصمیم برای افزایش قیمت بنزین و رفتارهای اخیر را ببینید که چه بر سر مملکت آورد. هر کسی هم صحبت می‌کند، می‌گوید بی‌خبر بودم.

وی تاکید کرد: همه چیز باید به هم بیاید. آن سال‌ها به من حمله می‌کردند چون می‌گفتم مدیر صنعتی باید در صنعت باشد، مدیر نظامی در جای خود باشد و فوتبالی‌ها پای کار فوتبال باشند؛ اما متاسفانه این‌طور نیست. ببینید رسانه‌ی ملی چه افرادی را می‌آورد که در مورد فوتبال صحبت کنند.

سرمربی سپاهان  در گفت‌وگو با ایسنا اذعان کرد: در سطوح مختلف کشور، مشکل داریم و فقط چسبیدیم که فوتبال درست شود. مگر می‌شود؟ باید همه چیز شبیه به هم باشد. اگر فوتبال دست فوتبالی‌ها بود، قطعا برنامه‌محوری جایگزین شرایط فعلی می‌شد. امروز ابومسلم، راه‌آهن، استقلال اهواز، ملوان، هما، نفت و پاس تهران، کجا هستند؟

قلعه نویی در پایان افزود: قانون نباید متکی به شخص باشد. فلان مدیرکل گفته فوتبال چیست، جمعش کنید! نتیجه‌ی همین جمله، تعطیلی تیم هما، بانک ملی و… شده است. شرایط ملوان را ببینید. ملوانی را که فینالیست حذفی می‌شد و جلوی ۸۰ هزار نفر قهرمان می‌شد، امروز چه بر سرش آورده‌اند؟ حرف هم که می‌زنیم، متاسفانه برچسب می‌زنند.