«استراماچونی» با استقلال فسخ کرد
«استراماچونی» با استقلال فسخ کرد
«آندره آ استراماچونی» با انتشار بیانیه‌ای، به همراه دستیاران خود به طور یک‌طرفه قرارداد خود را با باشگاه استقلال فسخ کردند.

 

به گزارش تیترما، در بیانیه‌ای که در اختیار ایرنا قرار گرفته، آمده است: «آندره آ استراماچونی»، به همراه دستیاران خود«مارکو کاسر»، «سباستین لتو» و «عمر دانسی» به طور یک‌طرفه فسخ کردند. بند فسخ قرارداد از تاریخ ششم دسامبر ۲۰۱۹ (روز جمعه ۱۵ آذرماه) و تحت نظر فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) فعال شده است.

در این بیانیه تصریح شده است: استراماچونی و اعضای مذکور این فرصت را مغتنم شمرده تا از تمامی بازیکنان تیم اصلی و همچنین سایر اعضای مجموعه به واسطه عملکرد فوق‌العاده و همکاری حرفه‌ای‌شان قدردانی کنند؛ همکاری که این امکان را فراهم آورد تا تیم به رغم تمام مشکلات ماه‌های اخیر به صدر جدول رده‌بندی برسد.

در ادامه این بیانیه می‌خوانیم: و اما مهم‌تر اینکه سرمربی از هواداران فوق‌العاده استقلال به دلیل حمایت‌های باورنکردنی و منحصربفردشان در طول این مدت، تشکر ویژه کرده و برای آنان آرزو دارد تیم محبوبشان به تمام موفقیت‌هایی که شایسته آن است، دست یابد؛ او با قلبی شکسته مجبور به رفتن شد و امیدوار است روزی دوباره در کنار شما باشد.

بعد از اعلام خبر فسخ قرارداد استراماچونی اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال به منظور اتخاذ تدابیر لازم نشستی اضطراری را آغاز کردند. از این نشست خبر می‌رسد که قرار است اعضای هیات مدیره بعد از پایان جلسه، به اردوی بازیکنان این تیم در هتل المپیک رفته و تصمیمات خود را برای آنان تشریح کنند.

استقلال فردا (دوشنبه) در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر باید برابر پیکان قرار بگیرد و ابهام در نیمکت آبی‌پوشان شرایط خاصی را در اردوی این تیم به وجود آورده است.

 

در این باره بخوانید: