مصطفی دنیزلی از تراکتورسازی تبریز جدا شد و تا انتخاب سرمربی جدید، احد شیخ لاری هدایت قرمزپوشان تبریزی را به عهده خواهد گرفت.

 

به گزارش تیترما، باشگاه تراکتورسازی پس از ۴ بازی ناامیدکننده با هدایت مصطفی دنیزلی ترکیه‌یی، با این مربی قطع همکاری کرد.

مصطفی دنیزلی که پیش از این در ایران با باشگاه‌های پاس و پرسپولیس نیز همکاری کرده بود؛ از مربیان سرشناس ترکیه است و در خرداد ۱۳۹۸ هدایت قرمزپوشان تبریزی را به عهده گرفته بود.

بر اساس اعلام تراکتورسازان، احد شیخ لاری بازیکن قدیمی تراکتورسازی و از مربیان حال حاضر فوتبال ایران تا انتخاب سرمربی جدید، هدایت این تیم را بر عهده خواهد گرفت.

گفتنی است، احد شیخ لاری دارای مدارک مربیگری لیسانس جامع بین‌المللی مربیگری حرفه‌ای از فدارسیون فوتبال انگلستان، گواهی نامه بین‌المللی مربیگری حرفه‌ای از فیفا تحت نظر فیلیپ ردون و لیسانس A بین‌المللی مربیگری حرفه‌ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا و اروپا است و طی سال‌‌های ۷۹ تا ۸۲ به عنوان دستیار و در فصل ۸۶ – ۸۷ نیز به عنوان سرمربی هدایت تراکتور را برعهده داشت.

هم‌چنین شیخ لاری از ابتدای فصل جاری به عنوان سرپرست در کنار تراکتور حضور دارد.

تکمیلی

دایی پیشنهاد تراکتور را رد کرد

علی دایی سرمربی تیم پیشین تیم فوتبال سایپا پیشنهاد هدایت تراکتور را قبول نکرد.

به گزارش ایسنا، بعد از برکناری مصطفی دنیزلی از سرمربی تراکتور خبرهای مبنی بر مذاکره این باشگاه با علی دایی به گوش رسید. در همین رابطه حتی یکی از رسانه‌ها صحبت از حضور دایی در شهر تبریز برای مذاکره با تراکتوری‌ها کرد. اما سرمربی پیشین تیم ملی اعلام کرد در تهران به سر می‌برد و پیشنهاد باشگاه تراکتور را رد کرده است.

علی دایی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیشنهاد مربی‌گری باشگاه تراکتور گفت: ده روز قبل با من برای قبول هدایت تراکتور صحبت کردند اما با توجه به مشکلات شخصی نتوانستم پیشنهاد آن‌ها را قبول کنم. من از آقای زنوزی و همین‌طور مدیران باشگاه‌ تراکتور تشکر می‌کنم اما متاسفم که نتوانستم پیشنهاد آن‌ها را بپذیریم.

دایی هم‌چنین عنوان کرد: نمی‌دانم برخی چطور خبر از حضور من در تبریز مطرح کردند در حالی که من الان در تهران به سر می‌برم.