شکست استقلال خوزستان در سردار جنگل رشت
شکست استقلال خوزستان در سردار جنگل رشت
مربی تیم فوتبال داماش گیلان پس از برد این تیم مقابل حریف خوزستانی، استقلال خوزستان را تیم شایسته‌یی خواند که در ادامه‌ رقابت‌ها نتایج خوبی کسب خواهد کرد.

 

 

به گزارش بانانیوز، افشین چاووشی در پایان دیدار تیم های فوتبال داماش و استقلال خوزستان در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: همان طور که درطول هفته پیش بینی می کردیم ، بازی بسیار سختی را برابر استقلال خوزستان پیش رو داشتیم اما خوشبختانه توانستیم در این دیدار سخت پیروز شویم.
وی ادامه داد: خوشبختانه در این دیدار تمامی بازیکنان زحمات خود را کشیدند و همه تلاش‌شان را انجام دادند، تا تیم خوب استقلال خوزستان را شکست دهیم و از همه‌ی آنان رضایت داریم.
مربی داماش به تیم استقلال خوزستان نیز اشاره و بیان کرد: استقلال خوزستان تیم بسیار خوبی است و سهراب بختیاری زاده سرمربی این تیم نیز مربی خوبی است که تیم خود را به شکل مطلوبی آماده کرده و به طور حتم استقلال خوزستان در ادامه‌ی رقابت های لیگ دسته اول نتایج بهتری را کسب خواهد کرد.
تیم های فوتبال داماش و استقلال خوزستان عصر دوشنبه در هفته یازدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان، در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم داماش با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست داد.