«نقد در زمین دموکراسی» منتشر شد
«نقد در زمین دموکراسی» منتشر شد
تازه‌ترین اثر «عباس گلستانی» با نام «نقد در زمین دموکراسی» در انتشارات یانا منتشر شد.

عباس گلستانی+ نقد در زمین دموکراسی

به گزارش خبرنگار حوزه‌ی فرهنگی تیترما، نقد در زمین دموکراسی شامل مقالاتی در حوزه‌ی ادبیات، سیاست، فلسفه و…. است که در نیمه‌ی مرداد ۱۴۰۲ در نشر یانای لنگرود منتشر شد.

بر اساس این خبر؛ عباس گلستانی در گفت‌وگو با تیترما اعلام کرد: کتاب «نقد در زمین دموکراسی» حاوی ۱۲ مقاله است و هر کدام از مقالات به موضوعی مستقل می‌پردازد.

عباس گلستانی+ نقد در زمین دموکراسی

گفنی است؛ نقد در زمین دموکراسی با ۳۰۶ صفحه در قطع رقعی و جلد شومیز و تیراژ ۵۰۰ جلد به قیمت ۱۸۰ هزار تومان توسط انتشارات یانا در لنگرود منتشر شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

عباس گلستانی متولد ۱۳۳۳ در فومن است و پیش‌تر از او سهمجموعه شعر با نام‌های «ما قراری داشتیم (نشر ایلیا)، این شعر بدون شما نقص دارد (نشر ایلیا) و یکی لبخندم را خط می‌زند (نشر دوات معاصر)» منتشر شده است.

مدیر انتشارات یانا نیز در گفت‌وگو با تیترما  اعلام کرد:  آماده‌ی قبول آثار همه‌ی نویسندگان و شاعران از سراسر کشور هستیم و قصد داریم از هنرمندان و نویسندگان جوان و نوقلم نیز حمایت‌های ویژه کنیم.

علاقه‌مندان جهت اطلاعات بیش‌تر می‌توانند با دفتر «نشر یانا» به شماره‌ی ۴۲۵۵۵۲۲۳-۰۱۳ یا با همراه ۵۵۹۹۴۰۴-۰۹۱۱ تماس بگیرند.

دفتر «انتشارات یانا» به نشانی: لنگرود- بلوار شهید بهشتی- کوی بسیج (سینمای سابق)- مجتمع اداری تجاری مولن‌روژ- طبقه‌ی اول- واحد ۱۴ آماده‌ی مراجعات حضوری  علاقه‌مندان است.

  • نویسنده : تحریریه
  • منبع خبر : اختصاصی