رمان «تفنگ آلخین» منتشر خواهد شد
رمان «تفنگ آلخین» منتشر خواهد شد
رضا کاظمی، پزشک، منتقد سینمایی و نویسنده از انتشار تازه‌ترین رمان‌اش با نام «تفنگ آلخین» خبر داد.

رضا کاظمی

به گزارش تیترما؛ رضا کاظمی؛ نویسنده‌ و منتقد سینمایی که پیش تر کتاب‌های کابوس‌های فرامدرن، فیلم و فرمالین، کاپوزی و …را در نشر مرکز منتشر کرده بود، اعلام کرد: تازه‌ترین رمانم با نام «تفنگ آلخین» در «انتشارات یانا»ی لنگرود منتشر خواهد شد.

بر اساس گزارش خبرنگار فرهنگی تیترما؛ تفنگ آلخین که اثری است جنایی و روان‌شناسانه با ۲۲۴ صفحه در قطع رقعی  به زودی از سوی نشر یانا روانه‌ی کتابفروشی‌ها خواهد شد.

رضا کاظمی متولد ۱۳۵۸ پزشک، روزنامه‌نگار سینمایی، نویسنده و فیلم‌ساز است که تاکنون چندین فیلم کوتاه ساخته است و یک فیلم بلندسینمایی آماده‌ی اکران دارد.

 

بر اساس این خبر مدیر انتشارات یانا اعلام کرد:  آماده‌ی قبول آثار همه‌ی نویسندگان و شاعران از سراسر کشور هستیم و قصد داریم از هنرمندان و نویسندگان جوان و نوقلم نیز حمایت‌های ویژه کنیم.

علاقه‌مندان جهت اطلاعات بیش‌تر می‌توانند با دفتر «نشر یانا» به شماره‌ی ۴۲۵۵۵۲۲۳-۰۱۳ یا با همراه ۵۵۹۹۴۰۴-۰۹۱۱ تماس حاصل نمایند.

دفتر «انتشارات یانا» به نشانی: لنگرود- بلوار شهید بهشتی- کوی بسیج (سینمای سابق)- مجتمع اداری تجاری مولن‌روژ- طبقه‌ی اول- واحد ۱۴ آماده‌ی مراجعات حضوری علاقه‌مندان است.

 

  • منبع خبر : اختصاصی