امین حزباوی از السد جدا شد + خبر تکمیلی
امین حزباوی از السد جدا شد + خبر تکمیلی
با اعلام رسمی باشگاه السد قطر قرارداد محمد امین حزباوی با این تیم فسخ شد.

امین حزباوی پور

به گزارش تیترما از ایرنا؛ محمد امین حزباوی که با قرارداد ۵ ساله از فولادخوزستان راهی السد قطر شده بود، بعد از تنها یک فصل حضور با اعلام رسمی باشگاه السد از این تیم جدا شد. باشگاه السد بدون هیچ توضیحی و با انتشار عکسی خبر از جدایی مدافع ایرانی خود داد.

سال گذشته بعد از حضور این بازیکن در قطر و دعوت نشدن او به تیم ملی برزگسالان، صحبت هایی در رابطه با پیشنهاد تغییر تابعیت قطری ها به حزباوی شنیده می‌شد اما این مدافع ایرانی به با این پیشنهاد موافقت نکرد و در تیم ملی بزرگسالان ایران به میدان رفت. حالا شنیده می‌شود که با توجه به اینکه حزباوی پیشنهاد تغییر تابعیت را قبول نکرده، مجبور به ترک این تیم شده است.

باید منتظر ماند تا مشخص شود که او قصد بازگشت به فوتبال ایران را دارد یا قصد کرده هم‌چنان در خارج از ایران به فوتبال خود ادامه دهد.

خبر تکمیلی

اعلام دلیل فسخ قرارداد حزباوی با السد

روزنامه الرای قطر مدعی شد که دلیل فسخ قرارداد محمد امین حزباوی با السد فقط فنی بوده است.

به گزارش ایسنا، محمد امین حزباوی، بازیکن پیشین تیم فوتبال فولاد خوزستان و تیم ملی ایران، با اعلام باشگاه السد به صورت توافقی از تیم جدا شد. پیش از این نیز کنار گذاشته شدن حزباوی از لیست اردوی تیم السد در اسپانیا، احتمال جدایی او از این تیم را افزایش داده بود.

حزباوی با قراردادی پنج ساله به السد قطر پیوسته بود که تنها یک فصل در این تیم توپ زد.

باشگاه السد درحالی خبر از فسخ قرارداد با حزباوی داد که این مدافع ایرانی فصل بسیار خوبی را با تیم پشت سرگذاشت و در بیش‌تر بازی‌های تیم در ترکیب اصلی بود.

درباره دلیل فسخ قرارداد حزباوی گمانه‌زنی‌های زیادی وجود دارد و این باعث شد تا روزنامه الرای قطر هم واکنش نشان دهد. این روزنامه قطری دلیل فسخ قرارداد حزباوی را فنی دانست.

الرای در شماره امروز چهارشنبه خود نوشت: باشگاه السد می‌خواهد که یک تیم قدرتمند و قوی برای فصل بعد آماده کند و به همین خاطر قرارداد حزباوی را به صورت توافقی فسخ کرد. باشگاه السد از این بازیکن به خاطر زحماتی که در فصل قبل کشید تشکر کرد.

مقصد بعدی حزباوی مشخص نیست. احتمال بازگشت این بازیکن به لیگ ایران زیاد است و از لوسیل هم به عنوان مشتری او سخن به میان می‌آید.

  • منبع خبر : ایرنا