آقای رییس‌جمهور، کاش حالا به گیلان نمی آمدید!
آقای رییس‌جمهور، کاش حالا به گیلان نمی آمدید!
در گیلان انگشت روی هر بخشی بگذارید، مشکل داریم و زخم ها سر باز می کند. از اقتصاد گرفته تا کشاورزی، از شیلات تا منابع طبیعی، از راه تا عمران و...

 

ابراهیم رئیسی

آقای رئیس جمهور، خوبید برادر؟ گیلان را چی تصور کردید؟ سفر یک روزه شما به گیلان یک شوخی بود؟ واقعا یک استان محروم و مظلوم که همیشه چوب سر سبزی اش را خورده، سزاوار بررسی های بیشتری نبود؟
مشکلات گیلان آن قدر زیاد است که با سفر یک ماهه هم به جایی نخواهید رسید، چگونه صبح آمدید و غروب رفتید؟ خاستگاه میرزا، به همین چند نفر از دولت بزرگ شما نیاز داشت؟ سزاوار نبود با تیم کامل می آمدید؟
جوانان گیلانی برای کار و زندگی در همه جای کشور پخش شدند ، چون در گیلان کار پیدا نکردند و نمی کنند! در گیلان انگشت روی هر بخشی بگذارید، مشکل داریم و زخم ها سر باز می کند. از اقتصاد گرفته تا کشاورزی، از شیلات تا منابع طبیعی، از راه تا عمران و…
با گیلان و گیلانی شوخی می کنید؟ چگونه وزیر بهداشت از پل غیر هم سطح لاهیجان و کمربندی سیاهکل بازدید می کند و مشکلات را بررسی می کند؟!
آیا تخصص این بازدید را دارد؟ اگر متخصص راه و پل سازی است در وزارت بهداشت چه می کند؟ اگر متخصص در امور پزشکی و بهداشت است، چرا از پل و کمربندی بازدید می کند؟
در دولت شما لابد وزیر راه هم باید از مشکلات بیمارستانها بازدید کند؟
روند سفرهای استانی شما ما را یاد سفرهای استانی دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور همیشه در سفر استانی می اندازد!
طبق حرف های انتخاباتی شما قرار بود جور دیگری به مردم خدمت کنید، دیگر گونه خدمت کردن تان چنین است؟
مردم به شما رای دادند تا امیدشان باشید در حل مشکلات.
سفر یک روزه تان به گیلان به دل مان نچسبید و خیلی ها ناراحت این حضور شما هستند. مانند امام جمعه خوب شهرستان لاهیجان (دکتر سلیمانی ) هم در خطبه های نماز جمعه به آن اشاره کرد.
کاش یک روزه نمی آمدید و در فرصتی مناسب تر با کل تیم تان تشریف می آوردید و هر وزیری هماهنگ با مسئولیتش از پروژه ها بازدید می کرد.
مردم گیلان، مردمی خونگرم و مهمان نواز هستند، خودتان که در روزهای انتخاباتی با این مردم دیدار کرده بودید!
آقای رئیس جمهور ، شما رئیس جمهور ملت ایران هستید و خودتان بهتر می دانید، مردم مظلوم ما چقدر درگیر مشکلات مختلف هستند، لطفا بیش از پیش تلاش کنید و کارشناسانه تر گام بردارید، تا باری از شانه های مردم بر داشته شود.
لطفا در فرصت دیگری با کل تیم دولت، به گیلان ما سفر کنید…

  • نویسنده : مجید فلاح شجاعی
  • منبع خبر : اختصاصی