گیلان؛ نیاز به مدیران پشت‌میز نشین ندارد
گیلان؛ نیاز به مدیران پشت‌میز نشین ندارد
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار گیلان با تاکید بر این‌که مدیران هیچ زمانی برای از دست دادن ندارند، گفت: کشور و استان گیلان مدیر پشت‌میز نشین نمی‌خواهد، بنابراین مدیران باید برای حل مشکلات مردم در میدان باشند و در بین مردم حضور تأثیرگذار داشته باشند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان

به گزارش تیترما، حسین مصطفی‌پور در مراسم معارفه‌ی سرپرست فرمانداری املش اظهارداشت: باید عملکرد یک مسئول خروجی مثبت و اثرگذار داشته باشد؛ مدیر شهرستان باید برنامه ریز باشد و حداکثر تلاش خود را برای حل مشکلات مردم و شهرستان تا رسیدن به هدف نهایی انجام دهد.

بر اساس خبر ایرنا؛ وی افزود:باتوجه به این‌که رئیس جمهور فردی میدانی، جهادی و پیگیر می‌باشد، لازم است مدیر شهرستانی نیز در عملکرد خویش میدانی و جهادی باشد و پیگیری مداوم در حل مشکلات شهرستان داشته باشد.

معاون استاندار گیلان تاکید کرد: برای حل مشکلات مردم و شهرستان باید واسطه ها کم شوند، آلام مردم با حضور مدیران کم گردد. فاصله بین مدیران و مسئولان با مردم کم شود تا با درک مشکلات اصل مأموریت و موضوع دچار خدشه نگردد.

مصطفی‌پور تلاش مدیران شهرستان املش را برای کم کردن ضریب محرومیت و رساندن شهرستان به شاخص های مطلوب را از دیگر انتظارات برشمرد و گفت: در این راستا رسانه ها که زبان گویای مردم هستند باید پیگیر مطالبات اقشار مختلف باشند.

گفتنی است؛ صبح پنجشنبه ۲ دی ۱۴۰۰ طی مراسمی  مختار رضایی با حکم استاندار گیلان به عنوان سرپرست فرمانداری املش منصوب و جایگزین محمد رنجبر شد.

  • منبع خبر : ایرنا